Головна

 

ПП «Білоцерківська агропромислова група» − провідний виробник натуральних, високоякісних, екологічно чистих молочних продуктів, що здобули визнання споживача в Полтавському регіоні та на більшості території України.  
Білоцерківська агропромислова група виділяється серед вітчизняних виробників молочних продуктів тим, що саме в нашій компанії репутація дорожче одержуваної вигоди. Якісні молочні продукти, ціни на які тримаються в середньоринковому діапазоні, приваблюють споживачів, що цінують своє здоров'я. 
Досягнення цього стало можливим завдяки впровадженню на підприємстві сучасних систем управління якістю та безпечністю харчових продуктів у відповідності до стандартів ДСТУ ISO 9001:2009 та ДСТУ 4161-2003 (НАССР). Продукція виробляється на сучасному європейському обладнанні провідних компаній Німеччини, Швеції, Швейцарії. Особлива увага приділяється ретельному контролю відповідності продукції, на всіх етапах виробництва за принципом «від поля – до столу». 
Білоцерківська агропромислова група постійно спрямовує інвестиції у вдосконалення процесу виробництва, покращення мобільності та безпечності умов доставки нашої продукції.  
Перспективу своєї діяльності вбачаємо у створенні сучасного комплексу із виробництва повного спектру високоякісних, екологічно чистих продуктів харчування з оптимізованим співвідношенням ціни та якості для задоволення смаків найвибагливішого споживача. 
Білоцерківська агропромислова група свої інвестиції спрямовує не на нарощування обсягів виробництва, а на удосконалення самої технології виробництва, не відступаючи від перевірених рецептур. 
Запорукою успіху та стабільності підприємства є колектив фахівців – однодумців, що своєю кропіткою щоденною працею забезпечують чесну якість – справжній смак нашої продукції. 
Купити молочні продукти ТМ «Білоцерківське» звертайтеся, будь-ласка, до комерційного директора  Онокія Сергія Анатолійовича (тел.: +38-099-021-38-47,  е-mail: onokiybiagr@gmail.com). До начальника відділу збуту  Тарасу Андрія Анатолійовича (тел.: +38-067-401-55-84е-mail: zbut@biagr.net.ua).
Ми цінуємо Вашу довіру, саме тому для нас пріоритетом було, є і залишається дотримання високих критеріїв якості та культури виробництва.