Про підприємство

ПП «Білоцерківська агропромислова група» − провідний виробник натуральних, високоякісних, екологічно чистих молочних продуктів, що здобули визнання споживача в Полтавському регіоні та на більшості території України.
Досягнення цього стало можливим завдяки впровадженню на підприємстві сучасних систем управління якістю та безпечністю харчових продуктів у відповідності до стандартів ДСТУ ISO 9001:2009 та ДСТУ 4161-2003 (НАССР). Продукція виробляється на сучасному європейському обладнанні провідних компаній Німеччини, Швеції, Швейцарії. Особлива увага приділяється ретельному контролю відповідності продукції, на всіх етапах виробництва за принципом «від поля – до столу».
Підприємство постійно спрямовує інвестиції у вдосконалення процесу виробництва, покращення мобільності та безпечності умов доставки нашої продукції.
Перспективу своєї діяльності вбачаємо у створенні сучасного комплексу із виробництва повного спектру високоякісних, екологічно чистих продуктів харчування з оптимізованим співвідношенням ціни та якості для задоволення смаків найвибагливішого споживача.
Запорукою успіху та стабільності підприємства є колектив фахівців – однодумців, що своєю кропіткою щоденною працею забезпечують чесну якість – справжній смак нашої продукції.
Ми цінуємо Вашу довіру, саме тому для нас пріоритетом було, є і залишається дотримання високих критеріїв якості та культури виробництва.