Гуртожиток

Зазвичай великі підприємства та установи мають у своїй інфраструктурі гуртожитки для працівників. Це передбачено ст. 127 Житлового кодексу Української РСР від 30.06.1983 р. № 5464-Х (далі – ЖКУ), який діє дотепер. У цьому документі зазначено, що «для проживання робітників, службовців, інших громадян у період роботи можуть використовувати гуртожитки». Іншими словами, у таких гуртожитках громадяни мають право проживати, лише поки працюють на підприємстві, що є власником гуртожитку. Отже, логічно припустити, що із припиненням трудової діяльності на підприємстві чи в установі громадянин втрачає право на проживання у відомчому гуртожитку.
На балансі підприємства ПП «Білоцерківська агропромислова група» знаходиться гуртожиток, неподалік від заводу, в якому можуть проживати 6 чол.
Умовами проживання працівників, керівництвом підприємства приділяється особлива увага, так як забезпечення житлом безпосередньо пов'язане зі збереженням кадрового потенціалу та залученням молодих працівників на виробництво.
Якість життя в заводському гуртожитку відповідає сучасним вимогам і стандартам. Гуртожиток налічує 3 кімнати, які забезпечені гарячою водою, що подається в душові кабіни для кожної кімнати, підтримується необхідний температурний режим системи опалення, місця загального користування оснащені сучасним устаткуванням.
Оплата за гуртожиток: 150 грн/чол. + комунальні платежі.