Новини

05.03.2013

Жінка року – 2012

Кількість переглядів: 1023
Ввечері 4 березня 2013 року біля районного будинку культури не було де яблуку впасти. Люд сходився, не дивлячись на погодні умови, аби поглянути на прекрасних, ніжних і в той же час сильних фіналісток конкурсу «Жінка року – 2012».
Зал заповнився повністю, почали стихати розмови, а завіса тільки поволі коливалася, знаючи, що ховає за собою…
Всі відомі найкращі слова захоплення, пісні, всі епітети і порівняння, море квітів та подарунків були цього березневого вечора для дванадцяти чарівних представниць слабкої статі. Все це мудрим, добрим, досвідченим і чарівним учасницям конкурсу.
Що може сучасна жінка? Все. У кожної жінки своє покликання в житті, своя справа, свій шлях. Сьогодні багато жінок серед керівників, громадських діячів, присвятили себе служінню людям. Жінка несе добро, бо вона – це материнство, відданість, ніжність і любов. У цьому в черговий раз переконувались гості, що завітали на свято.
Усе на світі робиться заради жінки. Жодна справа, жодна подія не обходиться без неї. Оригінальні, з яскравою індивідуальністю, мудрі, чуйні та благородні – ось такі вони, жінки – 2012. Всі вони різні за віком, фахом, вподобаннями, але їх об’єднує  одне − любов до рідного краю.
Цей конкурс знов і знов показав нам, які унікальні, талановиті, чарівні жінки живуть на Великобагачанській землі.» усі новини