Новини

23.02.2014

З Днем захисника Вітчизни!

Кількість переглядів: 836

          Щиро вітаємо Вас              з Днем захисника Вітчизни!

Цього дня ми зі світлою пам’яттю згадуємо тих, хто поліг за свій народ, хто показав приклади вірності і героїзму, захищаючи Вітчизну, – від часів Запорозької Січі до наших днів. Мужність і героїзм, доблесть і слава, відвага і честь – саме ті чесноти, на яких базується вся багатовікова історія нашої України. На долю воїнів-захисників усіх поколінь випало багато випробувань, однак вони завжди долали їх із гідністю.
І з вдячністю вітаємо тих, хто захищав національні інтереси та безпеку нашої держави. Цього дня традиційно вшановуємо захисників усіх поколінь. Наші земляки стояли в рядах славних миротворців, відважних воїнів-афганців, їхні бойові нагороди – вагомий внесок в скарбницю народного подвигу. Прийміть щирі вітання у день Вашого свята, побажання щастя, добробуту для Вас і Ваших родин.
День захисника Вітчизни – це свято і нинішніх військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, яким випала доля вписати нові сторінки в літопис Української Армії. Славні традиції батьків і дідів сьогодні гідно продовжує нове покоління військовослужбовців, які стоять на захисті миру, праці, незалежності України. Успіхів Вам у службі, миру у світі, у родинах, у серцях.
День захисника Вітчизни уособлює такі прекрасні людські якості, як доблесть і мужність. Фактично воно є святом усіх чоловіків, чиє головне покликання – обороняти рідну землю, захищати дітей, жінок, літніх людей. Це свято символізує любов і повагу українців до своїх захисників і визволителів, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.
Бажаємо Вам, шановні земляки, а перш за все дорогим нашим ветеранам, щастя, здоров’я і бадьорості духу, впевненості у собі і своїй Вітчизні. Нехай надихає нас у ділах сьогоденних і планах на прийдешнє немеркнуча сила Вашого славного подвигу.

 » усі новини