Новини

08.03.2014

З Міжнародним жіночим днем!

Кількість переглядів: 758

  

 

Милі, найкрасивіші та найчарівніші!
 
З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без Вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.
Жінка виступає берегинею роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі. Ми свідомі того, що без Вашої підтримки, розуміння, ініціативності та творчої думки неможливі добрі переміни в нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте батьківський край, примножуєте його успіхи і досягнення. Саме тому ми покладаємо великі сподівання на Ваш значний внесок у створення благодатної атмосфери творення, в якій маємо всі працювати. 
Велике спасибі Вам, милі жінки, за материнську ласку і мудрість, ніжність і добре слово. Сердечно бажаємо Вам, наші дорогі матері, дружини, доньки та сестри, нев’янучої молодості, радості та краси. Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог.
Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби Ви почувалися щасливими.
  


  

 
 


» усі новини